אודותי

שלום, שמי ערן קצב, אני אב לשלושה ילדים קסומים ומתגורר במושב כפר ורבורג. מיד לאחר סיום התואר הראשון שלי במדעי המחשב מהאוניבסיטה העברית פניתי להוראה מתוך האהבה למקצוע והרצון להעביר את התשוקה לידע הלאה. מאז ועד היום ובמשך 17 שנים אני גם מרצה וגם מפתח. במשך 6 השנים האחרונות פיתחתי אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, אפליקציות שעברו את המיליון הורדות ובעלות עשרות אלפי משתמשים שונים כל יום. ראיתי שלא צריך תקציבי שיווק כלל או צוותי פיתוח גדולים כדי לפתח את האפליקציה שאתה מאמין בה והבנתי שכל אחד שיש לו את הידע והנחישות יכול לעשות זאת. זהו תחום פיתוח התכנה היחידי שאתה זה מספיק. את הנחישות כל אחד צריך למצוא בעצמו אבל את הידע אני יכול לתת לכם.

במשך 6 שנים לימדתי במרבית מהמכללות הקיימות, והבנתי שמרבית הקורסים הקיימים בנויים על ״מריחת זמן״ אינסופית כתירוץ לקחת סכום כסף גדול יותר עבור הקורס. חלקם אף מבטיחים עבודה בסיום ויוצאים מהבטחה זו בעזרת ״סעיפים קטנים״ בחוזה. כלומר לא תמיד התלמיד עמד במקום הראשון.

בשנת 2016 בניתי את הסילבוס הטוב והמקיף ביותר, המבוסס הן על הנסיון שלי כמרצה והן על הנסיון בתעשיה, והקמתי את מכללת סינטקס אשר מטרתה לחסוך את כל הזמן המיותר וכתוצאה מכך את כל העלויות המיותרות ולתת לכם, את כל מה שתצטרכו לדעת כדי לפתח את האפליקציה שאתם חולמים עליה או לחילופין להשתלב כמפתחי אנדרואיד בתעשיה. מאז ועד היום הסילבוס עובר עדכון כל מחזור מחדש כדי להתאים לדרישות השוק המשתנות (בערך 20% שנוי ותוספות מקורס לקורס) ועומד בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להוציא אתכם עם הבנה מלאה, יסודית ועדכנית. יתרה מכך, זוהי אינה ״תעשיה״ בה מלמדים 10 קורסי אנדרואיד במקביל אלא קורס אחד בכל חצי שנה שאותו אני מלמד בעצמי (מתוך אהבה גדולה). קורס קטן בן 16 תלמידים במטרה לתת לכל תלמיד תשומת לב פרטנית בין היתר על פרוייקט הסיום שהוא בוחר לקורס. המטרה העיקרית שלי היא לוודא במאה אחוז שאתם מנצלים את כל היכולות שלכם ותהיו מתכנתי האפליקציות הכי טובים שאתם יכולים להיות.

לסיכום, אני מזמין אתכם להעיף מבט באתר ולעבור על הסילבוס הכולל גם דוגמאות לאפליקציות שנפתח יחדיו. אנו עושים בקורס מעל 70 אפליקציות שונות, 30 תרגילי בית ושני פרוייקטים גדולים כדי לתת לכם מקסימום נסיון מעשי. כל הפתרונות וכל השעורים מוקלטים בווידאו לחזרה בבית ולכל השעורים יש סיכומים וחוברות תרגילים מקוריים, ואם יש לכם עדיין שאלות תיצרו קשר ואני אשמח לענות עליהן באופן אישי.

חזור לדף הבית >>

אם אתם בעלי נחישת חסרת פשרות אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו.
נשמח לסייע ולענות על כל שאלה, נא מלאו פרטיכם.