אודותי

שלום, שמי ערן קצב, אני אב לשלושה ילדים קסומים ומתגורר במושב כפר ורבורג. מיד לאחר סיום התואר הראשון שלי במדעי המחשב מהאוניבסיטה העברית פניתי להוראה מתוך האהבה למקצוע והרצון להעביר את התשוקה לידע הלאה. מאז ועד היום ובמשך 20 שנה ויותר אני גם מרצה וגם מפתח. במשך 10 השנים האחרונות פיתחתי אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, אפליקציות שעברו את המיליון הורדות ובעלות עשרות אלפי משתמשים כל יום. בהמשך גם בניתי להן גרסאות White Label שחלקן אף משווקות בכל הרכבים המובילים בארץ.

בסופו של יום, ראיתי שלא צריך תקציבי שיווק כלל או צוותי פיתוח גדולים כדי לפתח את האפליקציה שאתה מאמין בה והבנתי שכל אחד שיש לו את הידע והנחישות יכול לעשות זאת. את הנחישות כל אחד צריך למצוא בעצמו אבל את הידע אני יכול לתת.

בעקבות זאת בשנת 2016 בניתי את הסילבוס הטוב והמקיף ביותר, המבוסס הן על הנסיון שלי כמרצה והן על הנסיון בתעשיה, והקמתי את מכללת סינטקס אשר מטרתה לחסוך את כל הזמן המיותר ולתת לכל אחד (עם נסיון בפיתוח או בלי) את כל הידע הנחוץ כדי לפתח את האפליקציה שהוא חולם עליה או לחילופין להשתלב כמפתח אנדרואיד בתעשיה. המכללה העבירה קורסים פרטים במשך מספר שנים. קורס קטן בן 16 תלמידים במטרה לתת לכל תלמיד תשומת לב פרטנית בין היתר על פרוייקט הסיום שהוא בוחר לקורס.

מאז ועד היום העברתי את הסילבוסים שכתבתי בוועדות קוריקיולים של המכללות והאוניברסיטאות המובילות בארץ ובינהן אוניברסיטת רייכמן והמכון הטכנולוגי בחולון (HIT) ובד בבד עם הוראתו בפועל שם אני גם בונה סילבוסים אישיים עבור חברות וארגונים שונים ברמות משתנות ומעביר את הקורסים. הקורסים נעים מקורסי פיתוח והכשרה או הסבה של מתכנתים בשפת Kotlin לבין קורסי Androis Internals אשר מיועדים לאנשי מחקר ומטרתם לספק סקירה עיונית, יסודית ומעמיקה של מערכת ההפעלה על הרבדים השונים שבה והתקשורת בינהם, יחד עם נסיון מעשי המבטא את היכולת שלנו להשתלב בתוך המערכת הקוד הפתוח מבית גוגל.

לסיכום, אני מזמין אתכם להעיף מבט באתר ולעבור על הסילבוסים השונים ואם יש לכם עדיין שאלות תיצרו קשר ואני אשמח לענות עליהן באופן אישי.

חזור לדף הבית >>

אם אתם בעלי נחישת חסרת פשרות אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו.
נשמח לסייע ולענות על כל שאלה, נא מלאו פרטיכם.