אודותי

שלום, שמי ערן קצב, אני אב לשלושה ילדים קסומים ומתגורר במושב כפר ורבורג. מיד לאחר סיום התואר הראשון שלי במדעי המחשב מהאוניבסיטה העברית פניתי להוראה מתוך האהבה למקצוע והרצון להעביר את התשוקה לידע הלאה. מאז ועד היום ובמשך 17 שנים אני גם מרצה וגם מפתח. במשך 6 השנים האחרונות פיתחתי אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, אפליקציות שעברו את המיליון הורדות ובעלות עשרות אלפי משתמשים שונים כל יום. ראיתי שלא צריך תקציבי שיווק כלל או צוותי פיתוח גדולים כדי לפתח את האפליקציה שאתה מאמין בה והבנתי שכל אחד שיש לו את הידע והנחישות יכול לעשות זאת. זהו תחום פיתוח התכנה היחידי שאתה זה מספיק. הבנתי זאת כאשר הוצאתי אפליקציה לאוויר וכעבור שבוע בלבד היא היתה במקום הראשון בחנות והורדה על ידי 5-10 אלף איש ביום ללא השקעה כלל בשיווק או פרסומת באיילון… את הנחישות כל אחד צריך למצוא בעצמו אבל את הידע אני יכול להעניק לכם.

במשך 6 השנים האחרונות לימדתי במרבית מהמכללות הקיימות, לחלקן אף קבעתי את הסילבוסים בתחום המובייל והגעתי למסקנה שאם אני רוצה לעשות את זה כמו שצריך אני צריך לעשות את זה בעצמי. הבנתי שמרבית הקורסים הקיימים בנויים על ״מריחת זמן״ אינסופית כתירוץ לקחת סכום כסף גדול יותר עבור הקורס. חלקם אף מבטיחים עבודה בסיום ויוצאים מהבטחה זו בעזרת ״סעיפים קטנים״ בחוזה. יתרה מכך, חלקם אף אינם כוללים נושאי לימוד מאוד חשובים לדרך העצמאית של כל מפתח.

ב-2016 בניתי את סילבוס הבסיס שאני מאמין בו והקמתי את מכללת סינטקס אשר מטרתה לחסוך את כל הזמן המיותר וכתוצאה מכך את כל העלויות המיותרות ולתת לכם, את כל מה שתצטרכו לדעת כדי לפתח את האפליקציה שאתם חולמים עליה או לחילופין להשתלב כמפתחי אנדרואיד בתעשיה. כלומר הבנתי שאני יכול להוסיף נושאים חשובים ועדכניים ואף לעשות זאת בפחות זמן. הסילבוס עובר עדכון כל מחזור מחדש כדי להתאים לדרישות השוק המשתנות. יתרה מכך, המקום שממנו אני מגיע הוא אהבת התכנות ואהבת ההוראה, אי לכך איני מעוניין בפתיחת 10 קורסי אנדרואיד מקבילים, אלא קורס אחד בכל חצי שנה שאותו אני מלמד בעצמי. קורס קטן בן 16 תלמידים לכל היותר וזה מתוך הרצון שלי להכיר כל אחד מהתלמידים לעומק, לתת לו תשומת לב פרטנית ולשבת איתו ולעזור לו באופן אישי על פרוייקט הסיום שהוא בוחר לקורס. המטרה העיקרית שלי היא לוודא במאה אחוז שהוא מנצל את כל היכולות שלו וייצא מהקורס המתכנת האפליקציות הכי טוב שהוא יכול להיות. לצערי זה לא אפשרי בכיתות של 30 תלמידים או אפילו 25.

עד היום הכשרתי מאות מתכנתים לשוק העבודה ורבים מהם מצאו בו את מקומם ועובדים כמפתחי אנדרואיד מתחילים ובכירים. עבודות את חלקן יצא לי הזכות לעזור להם להשיג וכל זאת מבלי להבטיח דבר. לסיכום, אני מזמין אתכם להעיף מבט על הסילבוס באתר, הוא כולל דוגמאות לאפליקציות שנעשה (אנו עושים בקורס מעל 70 אפליקציות שונות, 30 תרגילי בית ושני פרוייקטים גדולים כדי לתת לכם מקסימום נסיון מעשי, כל הפתרונות וכל השעורים מוקלטים בווידאו לחזרה בבית ולכל השעורים יש סיכומים וחוברות תרגילים מקוריים), ואם אתם שואלים איך זה שבשליש מהזמן אתה מלמד הרבה יותר חומר? אני חושב שאת התשובה כבר נתתי כאן…

חזור לדף הבית >>

אם אתם בעלי נחישת חסרת פשרות אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו.
נשמח לסייע ולענות על כל שאלה, נא מלאו פרטיכם.