ללמוד פיתוח אפליקציות בארבעה חודשים בלבד

קורס ייחודי שיעמיד אתכם צד לצד עם מפתחי האנדרואיד המנוסים ביותר

הקורסים
הקרובים:
21/11/2016
מתקדמים
15/12/2016
נינג׳ות
20/3/2017
מתחילים

ללמוד פיתוח אפליקציות
בארבעה חודשים בלבד

קורס ייחודי שיעמיד אתכם צד לצד עם
מפתחי האנדרואיד המנוסים ביותר

הקורסים
הקרובים:
21/11/2016
מתחילים
15/12/2016
נינג׳ות
20/3/2017
מתחילים

מה מיוחד בקורס שלנו?

מקצועיות

חוויית לימוד מעמיקה בה ניצור
מעל 60 אפליקציות ייעודיות.

תכנית לימוד ייחודית

רכשו במהירות יכולת לפתח
את האפליקציות המורכבות ביותר.

מרצה מומחה

מפתח בעצמו ובעל ניסיון
של שנים בהוראת התחום.

איך אדם אחד בלי משאבים ותציבי שיווק ענקיים יכול לפתח אפליקצייה מצליחה ולהגיע לחצי מיליון הורדות – צפו בכתבות בהשתתפות מרצה הקורס ומייסד Syntax

המהדורה המרכזית (ערוץ 10)

כתבה ששודרה במהדורת החדשות המרכזית על ערן קצב, מפתח אפליקציית Bip it ומייסד בית הספר Syntax, נסיעת מבחן עם האפליקציה בכתבתו של אביב פרנקל.

תוכנית הבוקר של אורלי וגיא

ערן קצב, מייסד בית הספר Syntax, בשיחה עם אורלי וגיא מסביר כיצד מפתח בודד ללא משאבים ותקציבי שיווק אדירים יכול לפתח מוצר אשר משפיע ומשנה את פני החברה. בראיון מבצע ערן הדגמה חייה של אפליקציית Bip it אשר צברה עד כה מעל חצי מיליון הורדות בישראל בלבד ומשמשת עשרות אלפי אנשים מידי יום ביומו – כל זאת ללא כל השקעה כספית.

כלכליסט TV

מתוך הכתבה: ״מה שיותר מרשים הוא שמאחורי האפליקציה עומד מפתח בודד, שאינו מגובה בשום הון גדול או קרן. […] המטרה הבאה שלו היא להפוך את האפליקציה לכלי עזר עבור בעלי מוגבלויות שאינם יכולים להשתמש בסמארטפונים – כגון עיוורים, משותקים או קטועי גפיים. גישה מרעננת בעולם ההייטק הישראלי בו המרוץ לאקזיט הפך לעיקר״

קישור לכתבה המלאה

נעים להכיר

מכללת Syntax הוקמה על ידי ערן קצב, בוגר מדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית, בעל נסיון של 16 שנים בהדרכה ומפתח אפליקציות שרשמו מעל 600,000 הורדות!

מטרת המכללה היא להכשיר מתכנתים עם ידע נרחב בזמן קצר יחסית ולהעניק הבנה כוללת של המערכת.

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח יחודי של קורס בן 180 שעות המיועד גם לחסרי רקע בתכנות ומאפשר בזמן קצר יחסית ובעזרת עבודה אינטנסיבית לעמוד עם המפתחים המנוסים ביותר בשוק העבודה.

הקורס מורכב משתי מכינות (60 שעות) בשפת Java, בעלי רקע ונסיון יכולים להרשם רק לשלב המתקדם (120 שעות) ולהכיר לעומק את ה Android API.

את הקורס ניתן להזמין למוסדות וארגונים פרטיים.

היצירה בידיים שלך

בניגוד ליתר תחומי פיתוח התכונה אין צורך בצוותי ענק של עשרות מתכנתים אלא במפתח בודד עם ידע, נחישות ורצון לעשות שינוי.

אם זיהיתם צורך, יש לכם רעיון או שפשוט מתחשק לכם להשתלב בתחום המתפתח והמתגמל ביותר שיש כיום, תאמינו שזה אפשרי ובואו להגשים את החלום.

במבחן התוצאה אין לנו מתחרים – מאות תלמידי עבר ממליצים!

ערן הוא מפתח מוביל ומרצה רציני עם שיטה פשוטה: תלמד - תיישם - תרוויח. ללא ספק קורס ממצה שמכיל את כל מעטפת התכנות הנדרשת לפיתוח שלם של אפליקציה. לראייה, בזכות הקורס של ערן, בימים אלו אני מוציא לשוק אפליקציה בעלת פוטנציאל שיווקי עצום.
יגאל פיבניק, מהנדס
עברתי קורס פיתוח אפליקציות אצל ערן קצב בשנת 2016 במסגרת קורס אותו הוא העביר באוניברסיטת תל אביב. אני רוצה לשבח את אופן ניהול הקורס על ידו. ללא ספק ערן מרצה בחסד וזה אחד מהקורסים הבודדים בו אני יכול לומר בוודאות שאין שני לו מבחינת תועלת!
יחיאל פולק, תל אביב
ערן קצב מורה נהדר, מלמד מהלב ובגובה העיניים. בתור סטודנט שהגיע ללא רקע ב-JAVA, ערן הצליח להביא אותי בזריזות משלב למידת השפה ועד לפיתוח אפליקציות באנדרואיד. ערן יסודי, בעל הבנה עמוקה בנלמד והכי חשוב - הוא קודם כל בן אדם. ממליץ בחום!
אורי גדות, מהנדס
ערן הוא מרצה קשוב ממש כמו חבר טוב, דואג שכל סטודנט יבין ויתרגל את החומר. מלמד את החומר הכי רלוונטי ומעודכן ומעביר אותו בצורה חדה וברורה שכל אחד יכול להבין.
ברד דדיאשבילי, חולון
ערן הוא מורה מעולה שמצליח להעביר חומר מורכב בקלות ובפשטות בשילוב של דוגמאות רבות והסברים מפורטים. ערן מדבר בגובה העיניים ומשרה אווירה נעימה ורגועה, כזאת המאפשרת לשאול שאלות רבות ולהתעמק בחומר הנלמד.
אורי אליאבייב, כתב ומרצה
הקורס היה מפורט וכיסה אזורים חשובים וחדשניים בכל הקשור לפיתוח לאנדרואיד וג'אווה. הקורס נתן לי הבנה מערכתית בכל ליישומי אנדרואיד ולמדתי שכל אפליקציה ככל המורכבת אשר תהיה, ניתנת לפישוט והבנה. הקורס עבר בצורה עניינית, כייפית ופרקטית.
דניאל טלמור, מהנדס
למדתי אצל ערן קורס תכנות אנדרואיד וזה היה אחד הקורסים המקצועיים שלמדתי. ערן מרצה מעולה, שמעביר את החומר באופן ברור, סבלני ומשקיען בטירוף. הסיכומים שהוא הכין לנו משמשים אותי עד היום. מעבר להסברים המעולים, לערן יש ניסיון רב בתחום והוא נותן טיפים שאי אפשר לקבל במקומות אחרים.
רם הילל, מדעי המחשב
שלום ערן, השתתפנו בקורס Objective C שהעברת בחברתנו – CISCO. רצינו להודות לך על הדרכה מקצועית, כריזמטית, מעניינת ומעמיקה. היית קשוב לצרכינו ואף התאמת והרחבת את תכני הקורס בהתאם לבקשתנו. נשמח להיפגש שוב בקורסים נוספים.
נינה, ענת ורמה. מהנדסות תוכנה בחברת CISCO
נוכחתי להכיר מרצה מקצועי, בעל ידע רב וניסיון! למדתי רבות ממנו, לא רק לפיתוח אפליקציות אלא בתכנות בכלליות. הורגשה המחשבה המתוכננת עבור כל שעור. בסיום הקורס יכולתי לתכנת אפליקציה ויותר חשוב רכשתי יכולת ללמד את החומר. אני מודה לערן וממליצה לכל אחד לעבור אצלו קורס תכנות.
רעות ברתנא, מורה
ערן מתכונן בקפידה לכל שיעור ומעביר אותו בצורה עניינית וברורה עם מגוון דוגמאות. הניסיון העשיר בהוראה בא לידי ביטוי ביעילות, ביחס אישי וסבלני וגם בעמידה בזמני הסילבוס. סיימתי את הקורס בהרגשה שקיבלתי את המקסימום ועם מוטיבציה להמשיך וללמוד עוד.
שבי הרמן (מפתח), קורס בחברת ERM
ערן הוא מרצה מקצועי שמעביר את החומר בצורה מעניינת וברורה. מערכי השיעור מסודרים ומושקעים. הניסיון הרב של ערן ניכר באופן בו הוא מעביר את החומר וגם בתשובות שלו לשאלות התלמידים. אני וחבריי לקורס נהנינו מאוד, למדנו המון וקיבלנו כלים שיעזרו לנו גם להמשיך וללמוד נושאים חדשים.
שלי בר, מדעי המחשב
ערן קצב הוא אחלה מרצה, סבלני, מוכשר, יודע איך להעביר קורס. מעביר את החומר בצורה ממש ברורה ומובנת. עוזר לכל תלמיד כשיש לו קשיים.  אני ממש מרוצה משיטות הלימוד שלו, וגאה להגיד שאני הייתי תלמיד של ערן קצב.
בראון אל זריז, תל אביב
ערן הוא מרצה מקצועי ויצירתי, מעביר את החומר בצורה ברורה מאוד ומעניינת. לערן שנים של נסיון אמיתי בתחום ובאמת שאני וחבריי לקורס למדנו ממנו הרבה להמשך.
סיון שיק, מדעי המחשב
קורס היה מעניין ומאתגר. ערן הוא מורה מצוין, קשוב, ועם המון ידע ותשוקה ללמד. בתור אחד ללא רקע בתחום התכנות, אני מרגיש שהקורס נתן לי כלים רבים בשביל לפתח אפליקציות, ומספיק רקע בשביל להיות מסוגל להמשיך להתפתח עצמאית בתחום ביתר קלות.
אליאור בן יוסף, תל אביב

קורס ערב לבעלי רקע בתל אביב

הקורס מיועד לבעלי רקע בסיסי בתכנות ומניח היכרות ונסיון בתכנות פרוצדורלי (משתנים, תנאים, לולאות, פונקציות וכו׳).

משך הקורס הוא 150 שעות המתחלקות למכינה מתקדמת בת 30 שעות בשפת Java ולימוד מעמיק בן 120 שעות של ה Android API.

הקורס מתקיים בימי שני וחמישי בין  17:30 – 21:30 ליד נתיבי איילון עם חניה צמודה חופשית ובמרחק שתי דקות הליכה מתחנת הרכבת וולפסון.

קורס מקיף לפיתוח אפליקציות הכולל:
תכנות מודרך של למעלה מ-60 אפליקציות מלאות המדגימות כל אחת בדרכה את נפלאות האנדרואיד.
סיכומים מלאים של כל ההרצאות וכל הדוגמאות.
חוברת תרגילים לתרגול בבית ושני פרוייקטים נרחבים.
השלמת שעורים שהוחסרו על ידי צפיה בווידאו מהבית.
תמיכה שוטפת בדואר האלקטרוני.

פתיחה: 21.11.16

הקורס הבא יתחיל בעוד:

קורס ערב בתל אביב למתכנתים

הקורס מיועד למתכנתים מנוסים בתכנות מונחה עצמים בשפת Java.

משך הקורס הוא 120 שעות בהן נלמד לעומק את ה Android API ונבין את מרכיבי וארכיטקטורת אפליקציית ה Native.

ימי שני וחמישי בין השעות 17:30 – 21:30 במיקום מרכזי נגיש ונוח ליד נתיבי איילון עם חניה צמודה חופשית ובמרחק שתי דקות הליכה מתחנת הרכבת וולפסון.

קורס מקיף לפיתוח אפליקציות הכולל:
תכנות מודרך של למעלה מ-60 אפליקציות מלאות המדגימות כל אחת בדרכה את נפלאות האנדרואיד.
סיכומים מלאים של כל ההרצאות וכל הדוגמאות.
חוברת תרגילים נוספים לתרגול בבית ושני פרוייקטים נרחבים.
השלמת שעורים שהוחסרו על ידי צפיה בווידאו מהבית.
תמיכה שוטפת בדואר האלקטרוני.

פתיחה: 15.12.16

הקורס הבא יתחיל בעוד:

קורס ערב לחסרי רקע בתל אביב

הקורס מיועד לאנשים שאפתנים ונחושים ואינו מניח ידע מוקדם בתכנות.

משך הקורס הוא 180 שעות המתחלקות לשתי מכינות, 30 שעות כל אחת, בשפת Java, האחת בסיסית המלמדת את יסודות מדעי המחשב והשניה מתמקדת בתכנות מונחה עצמים. לאחר מכן נלמד במשך 120 שעות מרתקות את כל יסודות ומרכיבי אפליקציית ה Android.

הקורס מתקיים בימים שני וחמישי בין השעות 17:30 – 21:30 במיקום מרכזי נגיש ונוח ליד נתיבי איילון עם חניה צמודה חופשית ובמרחק שתי דקות הליכה מתחנת הרכבת וולפסון.

קורס מקיף לפיתוח אפליקציות הכולל:
תכנות מודרך של למעלה מ-60 אפליקציות מלאות המדגימות כל אחת בדרכה את נפלאות האנדרואיד.
סיכומים מלאים של כל ההרצאות וכל הדוגמאות.
חוברת תרגילים נוספים לתרגול בבית ושני פרוייקטים נרחבים.
השלמת שעורים שהוחסרו על ידי צפיה בווידאו מהבית.
תמיכה שוטפת בדואר האלקטרוני.

פתיחה: 20.3.17

הקורס הבא יתחיל בעוד:

אם אתם בעלי נחישת חסרת פשרות אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו.
נשמח לסייע ולענות על כל שאלה, נא מלאו פרטיכם.